Green mobil

mobilna myjnia parowa szczecin

O firmie

Wyczyścimy wszystko, dojedziemy wszędzie.

Jesteśmy innowacyjną firmą działającą na terenie Szczecina i okolic. Świadczymy usługi mycia i czyszczenia przy użyciu pary wodnej, pranie tapicerki samochodowej, a także kanap, narożników dywanów, to wszystko z dojazdem do klienta. Usługę możemy wykonać wszędzie np. pod domem lub pracą, a mycie można zamówić na stronie. 

Technologia mycia parą pod wysokim ciśnieniem pozwala na dokładne usuwanie wszelkich zabrudzeń, dotarcie do miejsc niedostępnych dla tradycyjnych myjni, zużywając przy tym do 95% mniej wody, nie generujemy ścieków, nie powodujemy zacieków, oraz nie tworzymy zarysowań.  

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i klientów indywidualnych. Green mobil powstał z myślą o praktycznych i nowoczesnych odbiorcach, którzy nie chcą tracić swego czasu i pieniędzy na dojazdy i długie oczekiwanie na tak jak w przypadku myjni stacjonarnych.

 

Pranie tapicerki Szczecin, Przecław, Warzymice, Bezrzecze, Wołczkowo, Mierzyn, Przylep, Stobno, Dołuje, Siadło Górne, Siadło Dolne, Moczyły, Kołbaskowo, 

 

x