Green mobil

mobilna myjnia parowa szczecin

Nasze realizacje

Pranie ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, z dojazdem na terenie Szczecina i okolic, nawet na parkingu

Dla firmy transportowej, dostarczenie samochodu ciężarowego do znacznie oddalonej od siedziby przedsiębiorstwa specjalistycznej myjni do tego typu pojazdów, stanowi nie lada problem. Wychodząc na przeciw Państwa wymaganiom , oferujemy w pełni mobilne czyszczenie oraz pranie kabin ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych tzw. TIR oraz wszelkich specjalistycznych pojazdów. Dojeżdzamy zarówno do siedziby firmy, tzw. bazy, a także na dowolny parking czy zajazd gdzie może byc zrealizowana usługa. Posiadamy agregat prądotwórczy oraz zapasy wody, przez co jesteśmy samowystarczalni, a pełna mobilnośc gwarantuje zaoszczędzony czas i wygodę.

Kompleksowe pranie wszelkiej tapicerki w kabinie, odkurzanie, czyszczenie plastików, wnęk, dywaników, szyb, oraz ozonowanie wnętrza pomagające usunąc wszelki nieprzyjemny zapach w kabinie.

Dojazd na terenie Szczecina i okolic.

Serdecznie zapraszamy !

Tel 887-13-12-14

 

 

 

pranie tapicerki samochodów ciężarowych ciągników siodłowych TIR Szczecin

 pranie tapicerki TIR ciężarówka Szczecin

Czyszczenie i impregnacja skór- oczywiście !

Nie jestesmy monotematyczni, Nasz szeroki pakiet uslug oprócz prania wszelkiego rodzaju tapicerki materialowej, parowego czyszczenia aut, czyszczenia i prania  ciagników siodlowych i ciézarówek, ozonowania klimatyzacji i pomieszczeñ czy teæ dezynfekcji goráca para zawiera równiez kompleksowe czyszczenie i impregnacje skór zarówno w aucie jak i w mieszkaniu na terenie Szczecina i okolic.

Czyszczona powierzchnia po czyszczeniu odzyskuje dawne kolory a my moæemy cieszyc sie z nowej jakosci naszych skórzanych obic.

Impregnacja zapobiega osadzaniu sie kurzu, powstawaniu zabrudzen oraz zwyczajnemu zuzywaniu.

Czy warto dokonac takiego zabiegu?

Oceñcie sami ! Serdecznie zapraszamy !

 myjnia parowa czyszczenie skór szczecin

czyszczenie skór szczecin myjnia parowa

czyszenie skór pranie tapicerki szczecin

Pranie kanapy, narożnika u klienta w Szczecinie

Specjalizujemy się w praniu wszelkiej tapicerki. Skuteczne pranie kanap, narożników, wersalek to dla Nas chleb powszedni. Tapicerowane meble bardzo ciężko jest utrzymac w upragnionym stanie. Codzienne użytkowanie, kontakt z dziećmi i zabrudzenia murowane. Z doświadczenia wiemy, że solidny sprzęt, dedykowana chemia, odpowiednie zaangażowanie i przywrócenie narożnika do naturalnego wyglądu jest możliwe. Poniżej przedstawiamy zdjęcia przed i po wypranego narożnika. Efekty oceńcie sami !

 IMG 20160913 114642 vert.jak zmniejszyc fotke pl 2

Koszt wyprania narożnika na terenie Szczecina to zaledwie 130 zł ! Dojazd na terenie Szczecina w cenie.

Pranie tapicerki, fotele bagażnik, podsufitka BMW Szczecin. Mycie parowe z dojazdem

Na wszelkie typy zabrudzeń mamy doskonałe metody, a wszystko to z dojazdem do klienta !

Wykonane zostało pranie wszelkiej tapicerki w aucie, pranie foteli, kanap, podsufitki, boczków od drzwi, podłogi, bagażnika. 

Odkurzanie, mycie szyb, czyszczenie plastików, oraz mycie parowe karoserii.

Mobilna myjnia parowa z dojazdem na terenie Szczecina i okolic. 

Pranie tapicerki to dla Nas bułka z masłem ! Zapraszamy do krótkiej fotorelacji !

 

Myjnia parowa SzczecinPranie bagażnik BMW Szczecinmyjnia SzczecinPranie tapicerki SzczecinPranie kanap Szczecinpranie foteli Szczecin

 

Mycie Mercedes Brabus, czyszczenie skóry, pranie tapicerki Szczecin

Jako myjnia parowa z dojazdem, dojechaliśmy do klienta na terenie Szczecina. Pacjentem okazał się piękny Mercedes Brabus GL Zamówiony pakiet usług obejmował m.in. parowe mycie karoserii, czyszczenie felg, mycie szyb, czyszczenie i impregnacja skóry, pranie tapicerki podłogowej Szczecin. Efekty prac przedstawiamy poniżej. 

1

2

 

4

IMG 20161103 160339.jak zmniejszyc fotke pl

Najskuteczniejsza myjnia parowa w Szczecinie !

Myjnia z dojazdem, pranie tapicerki Szczecin, zapraszamy !